The World Games 2017 w Przedszkolu 71 „Chatka Małego Skrzatka”

W ostatnią sobotę w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny, podczas którego dzieci z Przedszkola nr 18 przekazały nam flagę TWG 2017.

Sobota w Przedszkolu nr 71 była bardzo uroczystym dniem. Już od rana nasze Panie i wspaniali Rodzice przybywali do naszego przedszkola by przygotować całą imprezę. Od kilku tygodni najmłodsi wraz ze swoimi opiekunami przygotowali bardzo bogaty program artystyczno-sportowy.
Imprezę otworzył  występ naszego chóru, który od dwóch lat prowadzony jest przez Elżbietę Sokołowską w współpracy z Panią Danutą Malec i Panią Magdaleną Mielecką. Duże wrażenie na publiczności zrobiły pokazy taneczne w wykonaniu grupy Pani Moniki Kalskiej. Zatańczyła dla nas również Pani Krwczyszyn ze swoimi podopiecznymi z klubu „Inspiracja”.

Na uroczystość licznie przybyli znakomici sportowcy. Z przedszkolakami spotkali się – Aleksandra Kaczyńska-Błoch (wioślarka, olimpijka), Danuta Bułkowska (lekkoatletka), Mariola Pawlak-Marzec (koszykarka) i Wojciech Błoński (koszykarz). Renata Mauer-Różańska pochwaliła się swoimi najcenniejszymi medalami.
Do udziału w wydarzeniach TWG 2017 zachęcał publiczność Adam Roczek, wiceprezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego TWG 2017. Prezes Roczek wręczył również dyrektorowi placówki – Marzenie Słowińskiej–Maćkiewicz puchar za aktywności związane z TWG w całym Roku Igrzysk The World Games, a także pamiątkową tabliczkę.
Całości dopełniło bardzo uroczyste przekazanie flagi The World Games.  Atrakcji sportowych w sobotę nie brakowało.Mali i duzi mogli spróbować swoich sił w dyscyplinach TWG.
Całą imprezę zaliczamy do bardzo udanych!
Tego dnia uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych Skrzatków!