Jak dbać o koncentrację dziecka? – wykład i warsztat

Jak dbać o koncentrację dziecka? – wykład i warsztat
Organizatorzy: Uniwersytet SWPS

Termin i miejsce:
25 października 2017 r., godz. 18.45-20.15, sala 119
Uniwersytet SWPS, Filia we Wrocławiu
ul. Ostrowskiego 30b

PROWADZĄCA
mgr Marta Wawrzynów – neurologopeda, pedagog i logopeda wczesnej interwencji, terapeuta integracji sensorycznej (SI) i terapii czaszkowo-krzyżowej, instruktor masażu Shantala, doktorantka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (temat: Wpływ toksyn i dioksyn na rozwój mowy dziecka). Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego, filologii angielskiej i dziennikarstwa. Pracowała w przedszkolach, szkole podstawowej, Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Fundacji „Promyk Słońca” i Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym Fundacji „Promyk Słońca”. Od 4 lat jest właścicielką i terapeutą w Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju MOTYLEK.

Więcej informacji: https://www.swps.pl/strefa-rodzica/wydarzenia/wroclaw/16520-antidotum-na-koncentracje