Grupy

W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna mająca odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i metodyczne oferujące szeroki wachlarz ciekawych zabaw i zajęć muzycznych, plastycznych, teatralnych itp. Nauczycielki posiadają wykształcenie wyższe i systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach szkoleniowych.

Dyrekcja:

dyrektor: mgr Marzena Słowińska-Maćkiewicz – nauczyciel dyplomowany

zastępca dyrektora: mgr Iwona Ratajewska – nauczyciel dyplomowany

 GRUPA I “ŚMIESZKI” – 3 LATKI

Anita Piechocka – nauczyciel mianowany

Małgorzata Konecka – pomoc nauczyciela

GRUPA II “ŻYCZLIWKI” – 4 LATKI 

lic  Jolanta Wysota – nauczyciel mianowany

lic Aleksandra Bilicz – nauczyciel kontraktowy

 GRUPA III “MARZYCIELE” – 4 LATKI

lic  Alicja Uske – nauczyciel mianowany

Teresa Fleiszer – nauczyciel

mgr Joanna Zagórna – nauczyciel kontraktowy , nauczyciel języka niemieckiego

GRUPA IV “PRACUSIE” – 4 LATKI

mgr Marta Balcerzak – nauczyciel mianowany

mgr Helena Słowicka – nauczyciel mianowany

GRUPA V “MĄDRALE” – 4,5 LATKI

mgr Iwona Chrząstowska- Królak – nauczyciel mianowany

mgr Aleksandra Pobran- Róg – nauczyciel kontraktowy

GRUPA VI „ZGRYWUSY“ – 5 LATKI

mgr Elżbieta Tomczak – nauczyciel mianowany

mgr Aneta Włodarczyk – nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny

 GRUPA VII „SMERFY“ – 5 LATKI

mgr Aneta Błaszczyk – nauczyciel kontraktowy

Iwona Widźgowska – nauczyciel mianowany

GRUPA VIII „BIEDRONKI“ – 5 LATKI

lic  Patrycja Toman – nauczyciel kontraktowy

mgr Edyta Mech – nauczyciel mianowany

 GRUPA IX „KASZTANIAKI“ – 6 LATKI 

lic Danuta Malec – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Milecka– nauczyciel mianowany

GRUPA X „ SKRZATY“ – 6 LATKI

lic Monika Kalska – nauczyciel mianowany

mgr Anita Pilipaka- nauczyciel mianowany, nauczyciel j. angielaskiego

GRUPA XI „WĘDROWNICZKI“ – 5 LATKI

mgr Justyna Moklak – nauczyciel kontraktowy

mgr Iwona Ratajewska – nauczyciel dyplomowany, wicedyrektor

mgr Anna Łuźniak– nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny

 

 Pozostała obsługa:

obsługa sekretariatu – Dorota Małczak

intendentka – Beata Niedzielska

dietetyk – Anna Motak

kuchnia – Ilona Pawlak, Marzena Ziach, Irena Seniuszko, Bożena Olejarczyk-Kapusta, Jolanta Fałat