1. Sezon kulturalny 2017/2018 w CBK FAMA
Start: 18 września 2017
Laboratoria edukacyjne CBK Fama zapraszają na zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, taneczne, teatralno-cyrkowe, manualne i komputerowe. Centrum Nowego Cyrku w Famie proponuje szeroki wachlarz nowatorskich zajęć teatralnych i nowocyrkowych przygotowanych przez artystów z grupy Kejos.
Pracownie Famy skierowane są do różnych grup wiekowych:
– dla najmłodszych dzieci oraz dzieci w wieku szkolnym proponujemy m. in.: plastyczne warsztaty wielkoformatowe inspirowane książką (laboratorium Tekturowo-Miniformy oraz Tekturowo-Tektura i Papier), zajęcia taneczne (Minilandia, Nibylandia), cyrkowe (Mała Akademia Cyrku) i plastyczne (Laboratorium Wyobraźni, Laboratorium Sztuki).

Zapisy ruszyły 16 sierpnia 2017 r. (poprzez formularze na fama.wroc.pl/laboratoria lub osobiście w CBK Fama, ul. Krzywoustego 286, III p.)
Więcej informacji w zakładce Laboratoria: fama.wroc.pl/laboratoria
WYJĄTKOWO ZAJĘCIA Z MAŁEJ AKADEMII CYRKU I ZAJĘCIA CYRKOWO-TEATRALNE RUSZAJĄ 3 PAŹDZIERNIKA!
UWAGA!
Szczegóły na temat opłat na fama.wroc.pl/laboratoria

Serdecznie polecamy seanse dla dzieci w kinie Nowe Horyzonty:

2. Festiwal Filmowy Kino Dzieci, pod hasłem „Pora na ciekawość” zacznie się 23 września. Wśród atrakcji, jak co roku: warsztaty, wykłady, spotkania i oczywiście projekcje – łącznie do obejrzenia będzie aż setka krótkich i długich metraży. Już od dziś na stronie Kina Dzieci można znaleźć informacje o wszystkich filmach, które znalazły się w programie.