Od lutego przyszłego roku rozpoczynamy spotkania Grupy Rozwojowo-Terapeutycznej
dla Rodziców, które będziemy prowadzić po raz trzeci.
Ta edycja jest propozycją odpłatną – dla zgłaszających się do 15.01.2018
proponujemy rabat w wysokości 25%!
Spotkania będą odbywać się w co drugi czwartek od lutego do czerwca, w godz. 18.30-21.00. Będziemy przede wszystkim pracować metodą Gestalt, co oznacza, że podczas warsztatów będzie dużo scenek i omawiania konkretnych przykładów uczestników. Osoby, które uczestniczyły w warsztatach „Jak mówić, aby dzieci słuchały, jak słuchać aby dzieci mówiły” doświadczyły już pracy na scenkach i w zdecydowanej większości były bardzo zadowolone z tego rodzaju aktywności.
Zapraszamy serdecznie chętnych rodziców!
Tak o grupie pisze jeden z prowadzących Paweł Romaszko:
„Prowadzę od lat terapię dla dorosłych i młodzieży zarówno w postaci spotkań indywidualnych,
jak i grupowych. W mojej pracy zauważyłem, że zajęcia w których uczestnicy pracują na forum grupy są świetnym uzupełnieniem terapii indywidualnej, jak i mogą być wystarczającym
miejscem do „zajęcia się sobą”.
Z Agnieszką Helwing-Brodalą zapraszamy na grupę terapeutyczną osoby, które ukończyły prowadzone przez nas warsztaty umiejętności wychowawczych lub uczęszczały na prowadzoną przez nas grupę, a także tych którzy chcą się przyjrzeć swoim relacjom w innym świetle, wykorzystując do tego siłę grupy.”Szczegółowe informacje na naszej stronie:

Zapraszam serdecznie,
Agnieszka Helwing-Brodala